25.11.2021 | 09:25

Майстер-клас "Сучасні джерела пошуку роботи" у режимі онлайн відбувся у Горішньоплавненській міській філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Під час групової роботи учасники заходу ознайомились з оновленим сервісом служби зайнятості, із сучасними вимогами роботодавців до працівників, з інформаційними джерелами, на які необхідно звернути увагу,  щоб успішно та якомога швидше працевлаштуватись, аналізували різні сайти з пошуку роботи, підбираючи найбільш дієві для себе.

Тому, ідеальним рішенням в пошуку роботи в результаті стає комплексний підхід, який об’єднує в собі усі можливі способи отримання інформації з урахуванням переваг та недоліків кожного з джерел.

Незалежно від того, який професійний досвід у шукача роботи, починати процес пошуку нової роботи кожного разу доводиться з чистого аркуша. Змінюються не тільки ринок праці, вимоги  до шукачів роботи, а й змінюємося ми самі, наші погляди на те, яким має бути наступне робоче місце, зайнятість і плата за працю.

Окрім того, пошукачам роботи надані поради - як діяти та на що звертати увагу під час пошуку роботи в умовах карантину, а саме: не боятися виділятися серед інших претендентів, проявляти ініціативу, оновити резюме, яке б відповідало всім стандартам, зробити запис відеорезюме, пройти співбесіду в онлайн-режимі та інше.

 Рекомендовано використовувати в пошуку роботі сучасні технології та можливості:

- вебсайту ДСЗ; Головне | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua)

- вебсайту Полтавського ЦПТО;

- вебсайту «Освітнього порталу ДСЗ»;

- Порталів «Дія. Пошук роботи», «Дія е-Підприємець», «Дія. Бізнес»,  «Дія. Цифрова освіта»;

- Платформи «Профорієнтація та розвиток кар’єри»;

- Платформи AREMA тощо.

Клієнтів служби зайнятості активно залучають до користування названими джерелами для самостійного опрацювання інформації про послуги ДСЗ, актуальні вакансії, проходження дистанційного навчання та розвитку навичок, психодіагностики та профвідбору, ведення підприємницької діяльності тощо.

Важливими джерелом інформації про наявні вакансії є також безпосереднє спілкування з представниками роботодавців.

Так, у ході планової рекламно-агітаційної роботи щодо контрактної служби в Збройних силах України, старший солдат Олег Скрипка 81-ї Окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ та головний сержант Олег Гончаренко  35 ОБрМП  відділення рекрутингу та комплектування Першого відділення Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки завітали на чергову зустріч з клієнтами служби зайнятості, які шукають роботу, в Горішньоплавнівську міську філію Полтавського обласного  центру  зайнятості.

Потенційним кандидатам довели вимоги щодо прийняття на вакантні посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу військової служби за контрактом, роз'яснили соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар'єрного зростання і переваги військової служби за контрактом.