11.06.2021 | 09:57

У приміщенні Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка 10 червня 2021 року відбулася зустріч для зацікавлених сторін проекту Крила у  Полтавській міській територіальній громаді за участі представників обласної служби зайнятості.

Проект «Крила» впроваджується організацією ПАКТ у партнерстві з БО «Світло надії» та агрохолдингом Астарта-Київ.

Презентація проекту «Крила» у м.Полтаві відбулася 2 лютого 2021 року.

Нинішню зустріч присвятили представленню мети, цілей і завдань проекту та обговоренню напрямків співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування та іншими причетними  організаціями.

Метою проєкту є покращення економічного добробуту жінок та найбільш вразливих груп в Україні

Як проєкт буде втілюватися?

Він пропонує пакет послуг для жінок, який включає три компоненти:

1.  Програму «Майстерня можливостей» для мотивації, підтримки у вирішенні особистих проблем і визначенні власних пріоритетів;

2. Навчання навичкам працевлаштування для тих жінок, які після закінчення Майстерні обрали шлях працевлаштування;

3. Навчання бізнес навичкам для тих жінок, які оберуть розвиток підприємництва.

Жінки, які бажатимуть відкрити власну справу, матимуть можливість, на конкурсній основі, отримати стартовий капітал для започаткування бізнесу.

Серед присутніх на зустрічі - перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, директор Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості Петро Петренко, начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Микола Окара директор Департаменту економіки і інвестицій виконкому Полтавської міської ради Олександр Артеменко, начальник Управління стратегічного розвитку Департаменту економіки і інвестицій Владлена Каплін, депутати міської ради Олександр Івахов, Оксана Деркач, Маріанна Соліман та старости Полтавської територіальної громади.

Ознайомчу зустріч для зацікавлених сторін проекту Крила відкрив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, який привітав запрошених організаторами представників влади, бізнесу та громадських організацій і  побажав успіхів в подальшій роботі.

Організатори вкотре наголосили, що головна цінність проєкту «Крила» - орієнтованість на жінок, посилення їхньої економічної безпеки, покращення економічного добробуту жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп в Україні.

Присутні на заході учасники та учасниці, через інтерактивний діалог, обговорили ключові аспекти впровадження проєкту у Полтаві, в інтерактивних бесідах та дискусіях визначили актуальну для нашої територіальної громади цільову аудиторію та ресурси, що можна активно використовувати для розширення економічних можливостей жінок.

Як зазначила Ірина Дудка, регіональний координатор проєкту, 140 жінок Полтавської територіальної громади будуть залучені до цієї ініціативи.

Це стане потужним поштовхом до професійного розвитку жінок та їхньої економічної стабільності, що, своєю чергою, позитивно вплине на розвиток кожної громади.

Головне, щоб жінки, в тому числі сільські та найбільш уразливі і маргіналізовані, повірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок, знаходились в «дружньому» розвиваючому середовищі, яке сприятиме зміцненню їхнього потенціалу.

Нагадаємо, у Полтавській області в проєкті «Крила» беруть участь чотири об’єднані територіальні громади - Глобинська, Козельщинська, Білицька, Шишацька та м.Полтава.

За 4 роки 700 жінок зможуть реалізувати свої  лідерські якості, бізнес-навички, опанують інструменти менеджменту, а головне - зможуть повірити у власні сили і стануть успішними у власній справі!