13.01.2021 | 09:32

Триває співробітництво Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості із Крюківським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

Закон України «Про пробацію» покладає на уповноважені органи з питань пробації сприяння суб’єктам пробації в їх працевлаштуванні.

Сприяння в працевлаштуванні осіб, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації, реалізується через співпрацю з територіальними центрами зайнятості, шляхом залучення їх до соціально-виховної роботи із суб’єктами наглядової пробації та до заходів спрямованих на побутове влаштування засуджених, які звільняються з установ виконання покарань.

Завдяки співпраці Крюківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області з Кременчуцьким міськрайонним центром зайнятості, підоблікові мають можливість реалізувати своє конституційне право на працю та мінімізувати свої криміногенні потреби, що зменшує ризик вчинення ними повторних злочинів та робить суспільство безпечнішим.

У рамках такої співпраці суб’єкти пробації залучаються до заходів, що проводяться на базі центру зайнятості, зокрема це ярмарки вакансій, тренінги з профорієнтації для працездатного населення, інформаційні заходи тощо.