17.09.2021 | 09:41

Днями начальником Кременчуцького місцевого сектору  з питань пробації Тетяною Гнатюк була організована зустріч із заступником директора-начальником відділу Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості Світланою Власенко та представником служби у справах сім'ї, дітей та молодіжної політики виконкому міської ради Ольгою Когут.

Фахівці обговорили проблемні питання, що виникають під час забезпечення соціального патронажу, працевлаштування, подальшого соціального супроводу  чи влаштування до спеціальних установ, осіб, що звільняються з установ виконання покарань і потребують соціальної підтримки.

І, головне, під час діалогу запропоновані шляхи вирішення таких питань. Світлана Власенко доповіла про стан ринку праці у м. Горішні Плавні та запевнила, що робота є  і працівники Горішньоплавнівської міської філії обласного центру зайнятості завжди допоможуть у питаннях працевлаштування.  Ольга Когут представила алгоритм дій, за яким здійснюється соціальний супровід чи влаштування до спеціальних установ громадян, звільнених з установ виконання покарань.

Тетяна Гнатюк наголосила на важливості участі кожної з  представлених служб у ресоціалізації засуджених після звільнення: «Злагоджена взаємодія пробації з партнерськими організаціями та підтримка засуджених – ось запорука успіху у важливій для суспільства роботі», - відзначалося на зустрічі.