07.12.2022 | 13:50

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості постійно співпрацює з професійно-технічними навчальними закладами, котрі готують кваліфікованих робітників.

Так, на базі Вище професійне училище 7 міста Кременчука проводяться різноманітні тренінги. Зокрема, на тренінг із техніки пошуку роботи та підготовки резюме запросили учнів і випускників за професією «електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».

Молоді люди під час спілкування з фахівцями служби зайнятості Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості дізнаються, зокрема, якими техніками можна скористатися при пошуку роботи. А також - як правильно скласти резюме, щоб зацікавити роботодавця і прискорити своє працевлаштування.  

В училищі діє навчально-практичний центр з професій за напрямком «Зварювання» із сучасним обладнанням.  Ринок праці міста потребує висококваліфікованих працівників цього профілю, тому випускники таких спеціальностей без роботи не залишаються. А швидко знайти перше робоче місце допомагає служба зайнятості!  

Телеграм-канал підтримки Полтавського обласного центру зайнятості: Підтримка ДСЗ #1Полтава https://t.me/Pidtrimka_DCZ_1_Poltava.

Телеграм-канал вакансій: Робота Полтава ЦЗ (https://t.me/Polt_robota).