21.05.2020 | 17:16

Послуги служби зайнятості та бюро правової допомоги - клієнтам пробації

У Семенівці організували інформаційний вебінар, з використанням платформи ZOOM, для клієнтів Семенівського районного сектору пробації.

Участь у вебінарі взяли: начальник відділу «Семенівське бюро правової допомоги Тетяна Новобранець, завідувач сектору активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Тетяна Баранцова, представник Семенівського районного сектору пробації Ніна Липій.

Під час вебінару Тетяна Баранцова ознайомила клієнтів пробації з послугами служби зайнятості, а саме: сприянням працевлаштуванню незайнятого населення, організацією громадських робіт та робіт тимчасового характеру, можливістю професійного навчання за направленням служби зайнятості. Також слухачів ознайомили з сучасними електронними ресурсами служби зайнятості, які дають можливість переглядати вакансії, складати успішні резюме, дізнаватися користу інформацію і набувати корисних навичок – сайтом ДСЗ, Освітнім порталом, Платформою профорієнтації.

Тетяна Новобранець розповіла присутнім про способи отримання правової допомоги у період карантину.

Також фахівець детально зупинилася на темі: «Права та обов’язки подружжя. Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя та  особистою приватною власністю дружини, чоловіка?».
Отже, карантин – не перешкода для пошуку роботи, працевлаштування, отримання соціальних послуг та нової корисної інформації.