12.07.2019 | 14:40

Полтавська міськрайонна філія обласного центру зайнятості провела презентацію роботодавця за участю представника ДП «ТОРГОВИЙ ДІМ «МАЯК» ТОВ «АГРОФІРМА «МАЯК» Маркет «Рідне Село» та громадян, які активно шукають роботу за допомогою служби зайнятості. 

Представник організації ДП «ТОРГОВИЙ ДІМ «МАЯК» ТОВ «АГРОФІРМА «МАЯК» Маркет «Рідне Село» надав інформацію про своє підприємство, його діяльність, актуальні вакансії, умови роботи, вимоги до претендентів, заробітну плату та інше.
Присутні слухачі отримали індивідуальні консультації та відповіді на поставлені питання, які виникли під час співбесіди з представником підприємства.

Представник організації запросив на додаткові співбесіди осіб, які зацікавилися запропонованими вакансіями, що в подальшому сприятиме працевлаштуванню безробітних та укомплектуванню вільних робочих місць. Приємно, що позитивним результатом зустрічі стало обопільне бажання до працевлаштування Зої Лазько - громадянки, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості та названого роботодавця.