оп
12.06.2019 | 10:32

Пробація  – це покарання за злочин без позбавлення волі. Адже ми знаємо, що не кожний, кого суд визнав винним, становить небезпеку для суспільства. Світовий досвід переконливо доводить: виправні колонії, попри свою назву, часто не виправляють людину, а лише більше скалічують.

Тож пробація – ще й шанс засудженому лишитися повноцінним і повноправним членом громади, але це й відповідальність людини. Дуже важливо такій людині мати роботу, що дає можливість заробляти на прожиття і впевненіше себе почувати. 

Для надання інформації для осіб, засуджених до виконання покарань, не пов’язаних із позбавленням  волі, відбувся спільний інформаційний захід. Зустріч відбулась за участю фахівців Семенівського районного сектору пробації, Семенівського бюро правової допомоги, Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Присутніх ознайомили з джерелами пошуку вакансій, можливістю працевлаштування вахтовим методом на підприємства,  порядком реєстрації безробітних у службі зайнятості.

Також організатори акцентували увагу на проектах Міністерства юстиції України «Я маю право», «Відповідальне батьківство», зокрема запровадженні податкової пільги для сумлінних батьків та муніципальної няні.

Засуджені громадяни поставили фахівцям запитання та отримали кваліфіковані відповіді.