оп
12.10.2018 | 16:39

14 жовтня в Україні є особливим днем. У цей день відзначають одразу декілька свят, пов’язаних з різними історичними подіями. Щиро і сердечно вітаю Вас зі святом Дня захисника України та  Українського козацтва!

Ці свята відзначаються у день Покрови Пресвятої Богородиці – одне з найдавніших християнських свят! Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу.

День захисника України - назва цього свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Вітаю всіх колег з цим чудовим святом!

Бажаю Вам міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди, мирного неба, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому!

Нехай у цей святий день благодаттю й любов'ю сповняться наші серця, а Покрова Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас та нашу Україну!

 

 З повагою

 Директор Полтавського обласного  центру зайнятості   Катерина Клавдієва