05.09.2018 | 09:55

 

4 серпня у Машівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з районним військоматом пройшов семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Участь у заході взяли: військовий комісар районного військового комісаріату Сісецький Є.О. та представник 25 Окремої Дніпропетровської  повітряно-десантної бригади Гальчинський Б.В.

Вони розповіли про основні вимоги до кандидатів, які бажають укласти контракт, терміни контрактної служби, соціальні гарантії військовослужбовців та їх сімей і надали інформацію про військові професії, які зараз найбільш потрібні українському війську.

Під час зустрічі Богдан Васильович ознайомив з особливостями служби в зоні АТО, підписання контракту, проходження навчання, та наголосив на популяризації служби за контрактом, адже це не тільки високошанована суспільством сфера діяльності, але й стабільний та досить високий рівень матеріальної забезпеченості та соціального захисту.

Машівська районна філія і надалі буде співпрацювати з районним військоматом та інформувати про можливість проходження служби за контрактом у Збройних Силах України.