05.06.2018 | 10:07

Всі ми родом з дитинства… Дитинство - особливий час нашого життя. Це час перших кроків у пізнанні світу і самих себе.  

Шорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей служить нагадуванням дорослим про проблеми дітей, а саме про дотримання їх прав на життя, свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок та дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці. У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові, профорієнтаційні та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж за їх участі.

1 червня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей завідувач сектору активної підтримки безробітних Семенівської РФ Полтавського ОЦЗ Баранцова Тетяна, головний спеціаліст Семенівського бюро правової допомоги Сінельник Світлана, інспектор з ювенальної превенції  та дільничний інспектор Семенівського ВП ГУ НП Тарас Сьокало та Тарас Телешун, головний спеціаліст Семенівського районного сектору пробації Липій Ніна долучилися до профорієнтаційного заходу, в якому працювали різні станції та майстер-класи.

Діти мали змогу відвідати різні станції – спортивну, художню, туристичну, країну майстрів: взяти участь в майтер-класах з бісероплетіння, декупажу, образотворчого мистецтва.