19.10.2020 | 10:05

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва - про ситуацію з безробіттям в області - на телеканалі Центральний 

В Україні рівень безробіття сягнув майже 10 відсотків, а це – практично на 3 відсотки більше, ніж у минулому році. Про це повідомляє Державний центр зайнятості України. На Полтавщині показники також зросли, але не критично.

Подробиці дізнавалася  кореспондентка Євгенія Манич.

З березня Україна увійшла в режим карантину. Свою роботу припинила більшість підприємств, заводів та соціальних установ. У зв’язку із цим рівень безробіття в країні та на Полтавщині зокрема почав стрімко зростати. Але з початку червня Полтавський обласний центр зайнятості знову розпочав відкритий режим реєстрації безробітних. 

Катерина Клавдієва, директорка Полтавського обласного центру зайнятості:

- Розуміючи, що рівень безробіття, чисельність безробіття станом на 1 червня порівняно з минулим роком зросли в 1,7 раза, ми свої зусилля спрямували на пошуки підходящої роботи саме для зареєстрованих безробітних. Інтенсивна робота як з роботодавцями по пошуку вакансій, так і з нашими клієнтами по працевлаштуванню продовжується. 

Нині показник в області по безробіттю зменшився на 20%.

За січень-вересень обласною службою зайнятості працевлаштовані понад 9 тисяч громадян, які шукали роботу. 

Повний сюжет за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_eYLS8I0-W0&feature=emb_logo