08.04.2021 | 10:32

У Кременчуці тривають рейди з легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати працівникам за участю спеціалістів Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.

6 квітня відбулася чергова перевірка. Була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед 15 роботодавців міста та їхніх працівників. Підприємцям нагадали про санкцій, які можуть бути застосовані у разі виявлення порушень вимог законодавства про працю, а працівникам пояснили, які негативні наслідки тягне за собою безвідповідальне ставлення до питань працевлаштування. Людям надані відповідні інформаційні буклети та пам’ятки.

До складу робочої групи увійшли представники:

Управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради;

Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області;

Департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради;

ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області;

Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості нагадує. Шановні роботодавці! Закликаємо відмовитись від використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, адже отримання заробітної плати «в конвертах» негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку працівники будуть отримувати в майбутньому.

Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.