26.11.2020 | 09:31

У Горішньоплавнівський міський філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшов спільний вебінар для безробітних із заступником військового комісара Горішньоплавнівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майором Олександром Кожемякою.  

На онлайн зустрічі учасники ознайомились з особливостями обслуговування клієнтів служби зайнятості у період карантину, дізналися про свої права та обв’язки, можливості електронних сервісів Державної служби зайнятості.

Під час онлайн спілкування безробітні отримали актуальну інформацію про умови обслуговування клієнтів центру зайнятості у період карантину та дізналися про стан регіонального і місцевого ринку праці.

Увагу учасників акцентували на щоденній актуалізації вакансій та рекрутингових послугах.

У ході діалогу шукачі роботи зазначили, що пошук підходящої роботи в умовах самоізоляції залишається найактуальнішим питанням.

Для осіб, у яких існує потреба в оцінці власних здібностей та навичок саморозвитку, є можливість самостійно пройти тестування у дистанційному режимі на Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри.

Клієнтам служби зайнятості, присутнім на вебінарі, розповіли про проходження військової служби за контрактом, пояснили вимоги до кандидатів. 

Загалом захід пройшов у жвавій атмосфері зацікавленості до обговорюваної теми: працевлаштування та служба за контактом як варіант офіційної роботи з належними  соціальними гарантіями.  Учасники ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді.