Торгівля людьми – це продаж людей і їх використання злочинними елементами з метою одержання прибутку. Це може означати примушення або втягування через обман до проституції, жебракування, або ручної праці.
На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави.
3 серпня 2017 року в Лохвицькому районному центрі зайнятості проведено семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, на який було запрошено 13 осіб, зареєстрованих в Лохвицькому районному центрі зайнятості.
Керівник семінару - фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Ольшанська Тетяна Іванівна ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції, перевагами легального працевлаштування за кордоном.
Крім того учасники семінару переглянули відеоролик «Зупинимо торгівлю людьми разом!» та «Зупинимо дитяче жебракування разом!».