13.09.2016 | 15:21

12 вересня 2016 року Карлівським районним центром зайнятості у Карлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 було проведено профорієнтаційний захід «Зустріч із професією» з нагоди Дня рятувальники, яке святкуватимуть 17 вересня.

На зустріч було запрошено старшого лейтенанта Державної служби України з надзвичайних ситуацій – Гонтаря Павла Сергійовича та старшого інспектора Карлівського відділу поліції – Світличного Олега Івановича.

Дітей ознайомили з правилами безпеки життєдіяльності, зокрема, як діяти у випадку виникнення надзвичайних подій різного характеру, нагадали про важливість наявності та технічної справності первинних засобів пожежогасіння, оскільки за їх допомогою можна ліквідувати пожежу на початковій стадії горіння.

Під час зустрічі інспектор поліції розповів учасникам заходу про основні причини травмування неповнолітніх, про можливі наслідки, якщо не дотримуватися відповідних правил, пояснив типові ситуації стосовно безпеки дорожнього руху.

Для визначення рівня засвоєння інформації, яка надавалася на заході, дітям пропонувались тести, під час яких вони показали високі результати.

Наприкінці зустрічі учні дізналися, де можна в подальшому навчатися, щоб оволодіти відповідними професіями та отримали запрошення на екскурсію до пожежної частини.