13.11.2018 | 11:32

9 листопада 2018 року Гребінківською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості, спільно із Відділом освіти, молоді та спорту Гребінківської районної державної адміністрації та Кулаженською ЗОШ І-ІІІ ст., проведено профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій» для учнів 8-11 класів Кулаженської, Короваївської, Овсюківської, Майорщинської та Тарасівської загальноосвітніх шкіл.

На початку заходу фахівець з питань зайнятості Гребінківської районної філії Полтавського ОЦЗ Гуняга Є.Ф. розповіла учням про послуги служби зайнятості, ринок праці району та актуальні вакансії в Філії та побажала дітям найти себе у вирі професій. Фахівець зауважила, що запрацювала он-лайн платформа для профорієнтації та розвитку кар’єри, де, зареєструвавшись у фахівця з профконсультації та пройшовши тест, можна визначити свої професійні нахили.

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше - перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше - не схибити.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Гребінкіської РДА Пісня О. В. розповіла, що одним із завдань відділу освіти, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти у тісній співпраці із фахівцями служби зайнятості є допомога учням правильно зорієнтуватися і визначитися з майбутньою професією.

Інспектор ювенальної превенції Гребінківського відділу поліції ГУНП у Полтавській області Романченко Т. А. розповіла про службу в лавах Національної поліції та умови вступу до  навчальних закладів.

У заході взяли участь чотири навчальних заклади: Полтавський базовий медичний коледж, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол, Лазірківське професійно-технічне училище № 46 та Березоворудський аграрний коледж Полтавської державної аграрної академії.

Захід пройшов у дружній та приємній атмосфері. Ми дякуємо всім учасникам ,  які незважаючи на всі труднощі, знайшли час та завітали до нас. Окрему подяку за активну участь у проведені профорієнтаційного заходу висловлюємо начальнику відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА Носовій Н. С., директору Кулаженської ЗОШ Дяченку М. І. та усім працівникам школи.