05.06.2018 | 09:53

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 30 травня 2018 року в Семенівській районній бібліотеці відбулася літературна ігрова карусель «Розумні, кмітливі, допитливі». На захід завітали 64 учні 1-4 класів Семенівського НВК №1. Серед запрошених – голова літературного кафе «Рідне слово» Олександр Косько, головний спеціаліст Семенівського бюро правової допомоги Світлана Сінельник, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Альона Коваль. Приємно, що діти отримали від ігор море задоволення і незабутніх відчуттів. Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, головоломки, грали в рухливі ігри, а також в знайомилися з Конвенцією про права дитини. Приємно, що діти отримали від ігор море задоволення і незабутніх відчуттів.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Семенівські учні готуються до участі в міжрегіональному інноваційному проекті з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп».