10.09.2019 | 14:26

До Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості на професіографічну екскурсію завітали студенти I курсу Полтавського кооперативного коледжу, які навчаються за спеціальністю «Право».

Провідний фахівець з питань зайнятості Владислав Кривоспицький ознайомив студентів з особливостями роботи філії, функціями основних відділів, секторів, та зазначив, що послуги, які надає служба зайнятості для молоді допоможуть майбутнім фахівцям знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.

Пройшовши приміщеннями, першокурсники подивилися, як фахівці філії працюють із клієнтам служби,  спробували себе в якості шукачів роботи у секторі рекрутингу, а найголовніше – дізналися, як шукати і знаходити інформацію про актуальні вакансії,  змогли самостійно проаналізувати ринок праці міста Полтави. Студентам розповіли про професії, які сьогодні затребувані, зокрема, про можливість поєднання навчання та підробітку. Водночас, начальник юридичного відділу філії Світлана Дудецька звернула увагу студентства на особливості роботи юридичного відділу, розповівши про професійні обов'язки юрисконсульта, адже в майбутньому студенти можуть обрати роботу саме в державній установі.

Приємно те, що молоді люди зрозуміли: правильно вибрана професія є фундаментом для побудови успішного майбутнього і не призведе до отримання статусу «безробітний».

Гості подякували фахівцям установи за інформаційно-пізнавальну, змістовну та цікаву екскурсію.