06.06.2018 | 12:52

Школярі дочекалися закінчення навчального року та таких бажаних канікул. Велика кількість дітей полюбляє активний відпочинок в оздоровчих таборах, яких у Полтавській області налічується чимало. Відчинив свої двері для школярів і дитячий табір «Еколог», який розташований в селі Міські Млини Зіньківського району.

5 червня 2018 року фахівці Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді, що відпочиває у неймовірно зеленому, квітучому, мальовничому місці -  таборі «Еколог».

Служба зайнятості вже багато років співпрацює з керівництвом табору й організовує профорієнтаційні семінари для молоді. Серед усього розмаїття  заходів знайшлося місце і для спілкування щодо вибору майбутньої професії. У заході взяли участь 45 учнів старших класів.

Вони ознайомилися з папками з описом професій, які надзвичайно зацікавили дітей. Також школярі розглянули Атлас нових професій для України та новий Довідник навчальних закладів Полтавської області. Після перегляду освітнього серіалу «Вибір професії» діти виявили бажання пройти профорієнтаційне тестування. Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації.

Захід вдався жвавим та емоційним. Школярі отримали безліч нової  корисної інформації, а головне – можливість задуматися над подальшим кроком у виборі майбутньої професії.