23.10.2021 | 10:46

Одним із напрямів роботи служби зайнятості  є послуги з організації та проведення професійного відбору претендентів на заявлену роботодавцем вакансію. 

Професійний відбір - одна з різновидів послуг служби зайнятості з професійної орієнтації населення. Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування та професійного відбору: Послуги з профорієнтації | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua)

Професійний відбір проводиться:

  • для відбору безробітних на профнавчання під замовлення роботодавця;
  • для відбору претендентів на вакантні посади на замовлення роботодавця.

Послуги з професійного відбору супроводжуються психодіагностичним тестуванням.

Клієнти мають можливість взяти участь в професійному відборі за рекомендаціями фахівців центру зайнятості та за власним бажанням.

Профвідбір кандидатів здійснюється  з використанням тестів, анкетних методик та профдіагностичного тестування, з  використанням психодіагностичних методик. 

Професійний відбір перед працевлаштуванням проводиться фахівцями філії відповідно до заявлених роботодавцем вимог до претендентів на вакансію.

Зокрема, 20 жовтня 2021 року в Машівській районні філії Полтавського обласного центру зайнятості проводився профвідбір персоналу для ТОВ «Дельта» на посаду "комірник".

Після завершення тестування роботодавцю надані висновки за результатами профвідбору, всі відібрані кандидати направляються на співбесіду на підприємство.