19.06.2018 | 08:45

 

Літо розпочалося і знову дарує гарний настрій, позитивні емоції дітлахам, які знаходяться на відпочинку. Вже стало доброю традицією з початком літніх канікул проводити профорієнтаційну роботу в дитячих оздоровчих таборах. Так, 14 червня 2018 року Новосанжарською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційну роботу з дітьми ДОТ «Орлятко».

Під час заходу проводився невеличкий екскурс світ професій. Кожна окремо взята професія являє собою свій світ, цікавий, таємничий і незвичайний. Відпочиваючі уважно слухали розповідь про актуальні професії та спеціальності, їх зміст, а також про інтереси, захоплення, індивідуальні якості та стан здоров’я людини, які впливають на майбутній вибір трудової діяльності.

Юні відпочивальники з великим задоволенням демонстрували свої вміння та знання у світі професій, ділилися мріями та прагненнями щодо реалізації себе у певній професійній діяльності. Учні розповідали, ким вони мріють стати у майбутньому та про професії своїх батьків. Як з’ясувалося, для більшості дітей саме професії батьків є цікавими та потрібними. І це не дивно, тому що загальновідомо, що батьки для дітей є взірцем у житті. 

Жвавий діалог серед молоді викликало обговорення та характеристика різноманітних робітничих професій та розмір заробітної платні. Діти із задоволенням взяли участь у конкурсі «Малюю професію».

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того наскільки правильно буде вибрана майбутня професія, залежатиме життєвий шлях, а також місце, яке буде займати кожна молода людина в суспільстві.