оп
15.05.2019 | 10:52

Подивитися "вживу" на будні "служби 102", власними очима оглянути техніку, спецзасоби, а то й примірити елементи екипировки, дізнатися деяккі секрети роботи оперативників і слідчих  - екскурсії до підрозділів правоохоронних структур дуже цікаві школярам.  

Так, для учнів 8 класів Заводської ЗОШ №1 за підтримки Лохвицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості проведена професіографічна екскурсія до Лохвицького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

Правоохоронці  продемонстрували школярам цілий арсенал, що має на озброєнні поліція, розповіли про роботу слідчо-оперативних груп, види та призначення спецзасобів, які використовують працівники поліції у своїй службовій діяльності.

На штрафмайданчику діти оглянули понівечені автомобілі після дорожньо-транспортних пригод і задумалися про безпечну поведінку на вулицях і правила дорожнього руху.

Про вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, учням розповів Василь Сенькович - начальник сектору кадрового забезпечення Лохвицького відділу поліції, підполковник поліції.

Зокрема, підлітків ознайомили з переліком навчальних закладів, етапами відбору: подання документів, медичне обстеження, перевірка рівня фізичного розвитку тощо.

Діти більше дізналися про професію поліцейського. Інформація знадобиться тим, хто замислюється про службу органах МВС, адже така спеціальність завжди затребувана.