08.11.2019 | 15:43

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості організував професіографічну екскурсію до ПрАТ «Нова лінія» для студентів філії Кременчуцького інституту вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля».

Сказати, що дана екскурсія була неймовірно цікавою – це не сказати нічого! Провідний фахівець з персоналу Юлія Лепьохіна провела для студентів презентацію компанії, потім ознайомила із різними відділами торгового залу та навіть, показала місця, до яких вхід звичайним покупцям недоступний. Так, наприклад, у них не звичайна їдальня, а своєрідна трапезна, де персонал може пообідати, або ж просто відпочити. Також є власний спортзал, який можна відвідувати абсолютно безкоштовно у неробочий час.

Юлія Лепьохіна розповіла студентам, що компанія заснована в 2001 році, а зараз «Нова лінія» є одним з лідерів на ринку DIY (зроби сам) будівельних гіпермаркетів в Україні. Налічує 14 магазинів у 11 областях та власний інтернет-магазин. Загалом в компанії працює більше 4 тисяч людей. Із 2013 року ПрАТ «Нова лінія» входить до складу групи компаній «Епіцентр К» де нараховується понад 25 тисяч співробітників.

Студенти дізналися про мотиваційні програми, які існують для співробітників, серед яких: закордонні поїздки по різним країнам світу, культурні подорожі Україною, корпоративи та вітання із святами, спортивні змагання (турнірі з шахів, тенісу, футболу), відпочинок на воді (яхти/байдарки/рафтинг). Окрім цього, для співробітників організовуються різноманітні конкурси, заходи для дітей. Сумлінних працівників заохочують квитками (на концерти/кінотеатри/виставки, тощо).

Провідний фахівець з персоналу у своїй презентації також навела приклади керівників відділів, які свій шлях починали, наприклад: з приймальника товарів, продавця, старшого касира та економіста, а зараз значно піднялися по кар’єрній сходинці.

Гостей чекала захоплююча екскурсія по відділу прийому товару (де товар приймають, перевіряють на якість та відповідність) та безпосередньо по  торговому залу. Їм розповіли, як функціонує кожний відділ, який товар в ньому представлений. Студенти із захопленням подорожували із відділу до відділу.

Цікавим був той факт, що відділ «Сад город» провідний фахівець з персоналу назвала «4 пори року». Назва виникла не просто так – вона напряму пов’язана з різними сезонами. Наприклад, весною відділ облаштовують різноманітними саджанцями, літом – предметами для відпочинку, восени – технікою для прибирання врожаю, в взимку – снігоприбиральною технікою та новорічними атрибутами.

Нинішні студенти. а майбутні працівники дізналися від професіоналів про те, як стати керівником. Для цього потрібні бажання, цілеспрямованість та продуктивна робота. І не важливо, з якої посади розпочинає професійний шлях, головне, щоб у тебе була мета.

Студенти відвідинами гіпермаркету були надзвичайно задоволені. Деякі залишилися і після екскурсії, аби напряму поспілкуватися з провідним фахівцем з персоналу і дізнатися, як можна працевлаштуватися у «Нову лінію».