14.11.2019 | 10:36

Сприяння у проведенні роботодавцем співбесід із кандидатами на робочі місця, організація зустрічей із шукачами роботи, у тому числі у центрах зайнятості, презентації роботодавця – такі види послуг служби зайнятості для роботодавців затребувані і користуються популярністю.

Нещодавно фахівці Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості провели  презентацію роботодавця КП “СПЕЦЕКО” для шукачів роботи.

Такі заходи завжди збирають багато зацікавлених, оскільки  допомагають підприємствам ефективно підібрати кадри, а безробітним – дізнатися про вакансії та умови роботи безпосередньо у представників роботодавця. Останні мають змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на роботу.
Мета таких презентацій – надати зареєстрованим безробітним та іншим людям, які шукають роботу, інформацію про наявні вакансії, можливості проходження профнавчання, у тому числі індивідуального на робочих місцях, стажування тощо, а також забезпечення роботодавця потребою у робочій силі.

Представник КП “СПЕЦЕКО” детально розповіла про вільні робочі місця на комунальному підприємстві, ознайомила з умовами та рівнем оплати праці, режимом роботи, тривалістю робочого часу та соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.
Презентація роботодавця відбулася у формі діалогу, під час якого учасники обговорювали всі важливі питання. Обидві сторони обмінялися цікавою для них інформацією та контактними номерами телефонів.