21.09.2016 | 12:42

Щороку 17 вересня в Україні святкують День рятівника. Традиційно, з нагоди святкування цього свята, служба зайнятості організовує для дітей шкільного віку профорієнтаційний захід.

Своє майбутнє ми зазвичай визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого фаху, що нас приваблює, «приміряємо його на себе». І це зрозуміло, тому що, вибір професії є одним із найважливіших кроків у житті людини. Бажання займатися тим, що цікавить, приносить радість, дає відчуття життєвої повноцінності. Саме з такою метою і проводяться подібні заходи для дітей шкільного віку.

На пропозицію центру зайнятості провести спільний захід представники Великобагачанського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області відгукнулися охоче. На захід запросили і директора місцевої ТРК «Світ» Ребрик Тетяну Миколаївну, яка висвітлює такі події по радіо у рубриці «Профорієнтація».

Розпочала захід фахівець з профорієнтації Великобагачанського районного центру зайнятості Тетяна Даценко, яка розповіла про аспекти профорієнтаційної роботи, що здійснює служба зайнятості.

Розповідь була цікава і у провідного інспектора Великобагачанського районного центру ГУ ДСНС України у Полтавській області Вадима Дорофея. Діти дізналися, що у роботі рятівників є багато напрямів: це і гірські рятувальники, і кінологи, і пожежники, і водолази, і піротехніки, водолази та медичні працівники швидкої допомоги. Представник служби також розповів, де проходять їх працівники навчання, практику та як працюється на сьогодні у місцевому секторі ДСНС. Була приділена увага і питанню дотримання правил пожежної небезпеки та поводження дітей на вулиці і на дорогах.

До зустрічі підготувалися і самі учні. Вони писали твори про правила поведінки з вогнем, про те, як вони бачать представників даної професії та як уявляють їхню роботу. Твори перечитали та гідно оцінили працівники місцевого відділення. І місце отримала Жирун Тарас, ІІ місце – Лук’янченко Олег, ІІІ місце – Каралаш Вікторія.

По закінченню заходу представники мужньої професії подякували дітям за такі яскраві роботи та нагородили трьох переможців невеличкими призами.

Загалом захід минув у щирій та невимушеній атмосфері. Схоже, задоволені були не тільки учні, а й гості, які, можливо, якраз і виховують своїм прикладом наше майбутнє покоління та готують собі гідну зміну. Побажаємо всім успіху.