23.07.2021 | 08:50

Відбувся спільний захід з метою підвищення правової обізнаності громадян, удосконалення надання адресних соціальних послуг і налагодження співпраці між установами й організаціями, які діють в Карлівській територіальній громаді. 

Про це повідомили Пробація Полтавщини та Полтавський місцевий центр з надання БВПД

Захід пройшов за участі Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. 

Захист прав дітей, насамперед тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, робота з батьками, сім'ями, соціальна підтримка тих, хто потребує  – це те, задля чого спільно працюють державні установи, органи місцевого самоврядування та громадські організації.

Тож задля захисту прав та інтересів дитини, усунення причин складних життєвих обставин і забезпечення безпечних умов утримання та виховання дітей,  надання їм та їхнім  батькам комплексу необхідних юридичних послуг та соціальної допомоги, фахівчиня Карлівського бюро правової допомоги Полтавського місцевого центру за надання БВПД Сніжана Витюгіна  спільно з представниками установ: служби у справах дітей виконавчого комітету Карлівської міської ради, директором Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Іриною Іщенко,  начальником Карлівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Володимиром Осипенком, юристом Карлівської міської ради Аллою Демченко провели спільний захід.

Обговорили зокрема співпрацю між установами та організаціями, які діють в Карлівській територіальній громаді. 

Присутні представники установ та організацій пібили підсумки спільної роботи за І півріччя 2021 року. Захід відбувся в конструктивному форматі, а за його результатами домовилися щодо спільного інформування мешканців громади про доступність безоплатної правової допомоги, соціальні послуги служби зайнятості, служби у справах дітей та інших структур.