09.02.2024 | 15:40

У звітному періоді 1,2 тис. роботодавців співпрацювали з обласною службою зайнятості та подали 3,4 тис. пропозицій роботи.

 

Роботу знайшли 949 громадян

 

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 949 людей, зокрема, 455 осіб у статусі безробітного.

 

До профнавчання залучені 209 безробітних  

 

Для зменшення професійного дисбалансу та забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами майже 209 безробітних проходили професійне навчання  за направленням обласної служби зайнятості. 76 клієнтам видано ваучер для підвищення конкурентоздатності (друге місце в Україні).

Крім того, 469 людей залучено до виконання суспільно корисних робіт в рамках проєкту «Армія відновлення» (п’ятий показник в країні). Роботи, які виконувались в рамках проєкту спрямовані на забезпечення життєдіяльності громадян, зокрема, це облаштування укриттів та пунктів надання медичної допомоги в установах соціальної інфраструктури, підсобні роботи під час ремонту приміщень для потреб ЗСУ, надання соціальних послуг у Пунктах незламності, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, заготівля дров для військових та населення, допомога одиноким особам похилого віку та сім’ям військових.

 

На обліку – 5,1 тисяч безробітних

 

Станом на 1 лютого 2024 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 5,1 тис. безробітних та налічувалось понад 2,1 тис. вакансій.

За професійними групами серед них представники працівники сфери торгівлі та послуг (21,5%), представники найпростіших професій (20,3%),  фахівці (9,9%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (9,5%) та технічні службовці (9,1%)

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (24,3%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15,8%), працівників сфери торгівлі та послуг (14,6%),  професіоналів (13,3%) та фахівців (10,4%).