27.12.2022 | 11:22

Курси будуть доступні користувачам після реєстрації.

Команда IBM за ініціативи Мінцифри переклала свої найпопулярніші курси українською. 

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

ІВМ — один із найбільших світових виробників усіх видів комп'ютерів та програмного забезпечення. Компанія пропонує 4 курси українською мовою на безоплатній платформі SkillsBuild. Проходьте курси та отримуйте спеціальні значки, які можна додати до резюме або профілю в LinkedIn.

Які курси доступні від IBM SkillsBuild

Курс професійних навичок https://skillsbuild.org/.../course.../professional-skills

Курс навчить вас soft skills: критично мислити, співпрацювати з майбутніми колегами, розв'язувати проблеми та ставати гнучкими. 5 модулів загальною тривалістю 8 годин.

Курс основ кібербезпеки https://skillsbuild.org/.../course-catalog/cybersecurity

Розповість про основи власної кібербезпеки та дозволить вам стати на крок ближче до впевненої цифрової грамотності на цьому курсі. 4 модулі тривалістю 6 годин.

Курс сучасних технологій https://skillsbuild.org/.../course.../emerging-tech-intro

Дізнайтеся все про штучний інтелект, блокчейн, хмарні обчислення, кібербезпека, дані та аналітика й Інтернет речей. 6 модулів тривалістю 7 годин.

Курс з підготовки до першого робочого місця https://skillsbuild.org/.../course-catalog/job-readiness

Хочете вміти писати резюме, яке виділяється з-поміж інших? Або будувати особистий бренд у соцмережах? Чи отримати практичні вправи та поради щодо прийняття на роботу? Курс допоможе вам з упевненістю розпочати пошуки роботи. Він містить 4 модулі тривалістю 7 годин.