14.11.2019 | 11:24

Кожна людина потребує підтримки та допомоги, особливо коли постає питання про скорочення з робочого місця. Сьогодні по всій країні відбуваються зміни, спрямовані на оптимізацію владних структур. Службовці починають думати, що робитимуть у випадку скорочення.

12 листопада 2019 року в приміщені Головного територіального управління юстиції у Полтавській області фахівці Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості провели ознайомчий семінар на тему: «Попередження вивільнення працівників».

Зустріч із працівниками установи проводилась начальником відділу організації працевлаштування населення Оленою Канівець, завідувачем сектору рекрутингу Оленою Тимошенко та фахівцем відділу активної підтримки безробітних Наталією Дегтярьовою, які комплексно підходили до слухачів та інформували про різні напрямки послуг, які надає Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості.

Слухачам розповідали про всі можливі варіанти вирішення цього болючого питання, а саме:

*акцентували увагу на актуальних вакансіях, що відповідають напрямкам роботи даних службовців та сприятимуть працевлаштуванню ще до вивільнення;
*пропонували різні варіанти підвищення конкурентоспроможності на ринку праці за рахунок безкоштовного навчання, що на сьогодні пропонує Державна служба зайнятості.

У ході зустрічі працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області отримали відповіді на свої запитання, які в подальшому допоможуть у подоланні негативних наслідків в ситуації запланованого вивільнення працівників.

Керівництво та службовці установи з вдячністю відгукнулися про проведену зустріч та зазначили, що такі  заходи Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості допомагають зрозуміти,  як діяти в таких випадках.  Одночасно фахівці філії наголосили, що двері установи завжди відкриті для кожного.

Служба зайнятості готова допомагати у вирішенні складних питань сьогодення.