06.01.2016 | 14:39

Визначна подія у житті Полтавського центру професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості відбулась 4 січня 2016 року – перший випуск слухачів, які навчалися на курсах цільового призначення.           

Посвідчення про підвищення кваліфікації отримали 32 слухача центру за двома напрямками підготовки: «Основи підприємницької діяльності» та «Нові прогресивні технології на сільськогосподарському підприємстві».

Дванадцять слухачів – майбутніх підприємців продемонстрували цікаві та нестандартні теми розроблених власноруч бізнес – планів, переконуючи членів комісії в тому, що власна справа, яку вони планують розпочати, буде не тільки прибутковою для них особисто, але й принесе користь мешканцям Полтавського регіону.

Підвищуючи кваліфікацію на курсах за програмою «Новітні прогресивні технології на с/г підприємстві», мешканці Великобагачанського району, слухачі курсів,  мали змогу не тільки ознайомитися з новітніми напрямками розвитку сільськогосподарського підприємства, але й оновити знання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, нормативно – правової бази, яка стосується працівників сільськогосподарської галузі.

6 січня 2016 року ще 20 слухачів Великобагачанського району отримали відповідні  посвідчення та знання, які, маємо надію, допоможуть їм гідно вирішувати складні питання сьогодення.