22.10.2021 | 15:16

У приміщенні Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» 20 жовтня 2021 року був проведений День кар’єри Європейського Союзу для студентської молоді Полтавської громади в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Захід організований з метою ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар'єрні можливості для молоді у вітчизняних, спільних та зарубіжних компаніях в контексті європейської інтеграції України, про здобуття освіти та стажування за кордоном і використання набутого досвіду в Україні тощо. 

У рамках Дня кар'єри Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості провела Ярмарок вакансій для студентів та молоді, у якому взяли участь 22 роботодавця міста Полтава та Полтавського району, в тому числі ПАТ "ПОЛТАВСЬКИЙ ТУРБОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД", ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" "ГІПЕРМАРКЕТ М.ПОЛТАВА», ПОЛТАВСЬКА ДИРЕКЦІЯ АТ "УКРПОШТА", ПП"ТОРГІВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР "КИЇВ", УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КП "ОБ'ЄДНАНЕ ГОТЕЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО".

Під час Ярмарку відвідувачі мали можливість отримати повну інформацію стосовно запропонованих вакантних робочих місць, заповнити анкету шукача роботи та залишити своє резюме для рекрутерів Полтавської міськрайонної філії.

Також на заході молодь дізналася про сучасні тенденції на ринку праці, ознайомилася з переліком необхідних роботодавцю знань та навичок, якими мають володіти працівники. За допомогою фахівців філії студенти мали можливість пройти професійний відбір з наданням рекомендацій щодо працевлаштування на актуальні вакансії на платформі «АРЕМА».

Молоді люди знайомилися з інформацією про вакансії у місті та районі, та інших регіонах, могли отримати фахові профорієнтаційні консультації тощо.