14.02.2020 | 11:54

Часто чуємо від наших співвітчизників, знайомих і друзів: «Він поїхав за кордон в пошуках роботи», «Вона працює в Польщі та забезпечує родину тут». На жаль, чимало людей незадоволені рівнем заробітної плати в Україні, а деякі не можуть знайти роботи чи за фахом, чи за місцем проживання. Тому і поглядають з цікавістю на привабливі пропозиції роботи за кордоном.

Диканська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості постійно проводить заходи з безробітними та шукачами роботи стосовно безпечного працевлаштування в Україні та за кордоном.

Актуальність теми про торгівлю людьми не втрачається, тому в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Полтавської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», що реалізує БО «Світло надії» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) фахівець з профорієнтації Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко провела семінар з даної теми.

12 лютого на зустрічі з безробітними говорили про актуальність проблеми торгівлі людьми в контексті сьогодення, причини поширення цього явища, форми, ознаки та попередження ситуацій торгівлі людьми. Також розглянули питання оформлення необхідних документів для легальної роботи за кордоном, ознаки сумнівних оголошень про працевлаштування, а головне - люди дізналися, до яких організацій можна звернутися за допомогою в Україні та за кордоном.

Учасники зустрічі мали змогу поспілкуватися з мобільним оператором гарячої лінії з протидії торгівлі людьми, набравши номер 527.

Присутні пройшли анкетування з цієї тематики. У заході взяла участь представниця БО «Світло надії» Тетяна Ісакова

.