21.09.2016 | 08:44

Майбутня професія і кар'єра - ось питання, що оволодівають думками багатьох старшокласників. Де він - шлях до успіху? Як не втратити свій шанс? З чого розпочати? Отримати відповіді на них допомагають фахівці служби зайнятості під час проведення різноманітних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді.

Інформування учнів про світ професій та фактори правильного вибору сфери професійної діяльності відбувається на профорієнтаційних уроках, презентаціях навчального закладу, ярмарках професій, професіографічних екскурсіях, виїзних акціях центру зайнятості. Постійно надаються групові та індивідуальні профконсультації для школярів з використанням різноманітних тестових методик, які допомагають учням у професійному самовизначенні.

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості в цьому навчальному році уже розпочав свою роботу зі школярами з того, що з 2 по 9 вересня були проведені профорієнтаційні уроки на тему: «Урок реального трудового життя», в яких прийняли участь 1137 учнів шкіл.

15 вересня, завітавши у гості до учнів спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів № 21, ми провели комплексний спортивно-профінформаційний груповий захід «Зустріч із професією». Захід проводився з метою ознайомлення учнів із професією «рятівника».

Є люди, чия професія – це ризик, з яким зустрічаєшся кожного дня. Пожежі, паводки, землетруси – це лише невеликий перелік стихійних лих, які їм приходиться ліквідовувати. На їхніх обличчях завжди бойова готовність. Дощ, сніг, буревій – і вони в епіцентрі подій. Вони – рятівники. 17 вересня вони святкуватимуть своє професійне свято.

Захоплюючим, емоційним та пожежно-пізнавальним був виступ учнівської агітаційної бригади «Брандспойт». Своїм виступом учні нагадали присутнім про те, що ми не повинні забувати, яка нелегка праця рятувальника та про почуття поваги до їхньої такої необхідної та відповідальної справи.