10.08.2016 | 13:56

8 серпня поточного року в обласному центрі зайнятості відбулася нарада директорів обласної служби зайнятості, на якій були підведені підсумки роботи Полтавської обласної служби зайнятості в I півріччі 2016 року та визначені пріоритетні напрями діяльності обласної служби зайнятості в світлі завдань визначених Центральним апаратом Державної служби зайнятості. Відкриваючи нараду обласної служби зайнятості директор Катерина Клавдієва  детально зупинилась на результатах роботи служби, окремо наголосивши на оцінці результативності роботи, які визначені наказом Державної служби зайнятості (ЦА) від 28.04.2016 року №70. Особливу увагу учасників наради було привернуто до працевлаштування учасників АТО, військовослужбовців, які звільнились з військової служби, наголошено на позитивній динаміці зростання кількості роботодавців, які співпрацюють зі службою зайнятості та, відповідно, надходжень пропозицій щодо потреби в укомплектуванні вільних робочих місць. Очільниця обласної служби зайнятості наголосила, що «співвідношення чисельності працевлаштованих та чисельності працівників центрів зайнятості у цілому по області зросло з 38 до 43 осіб, що є найвищим показником у державі.

Заступник директора обласного центру зайнятості Юрій Кудря детально поінформував присутніх про запровадження в роботу базових центрів зайнятості інноваційних підходів та сервісів при наданні послуг роботодавцям та шукачам роботи.

Досвід запровадження відеорезюме шукачів роботи, який вже реалізований на сторінці Полтавської обласної служби зайнятості в мережі yutube презентував присутнім виконуючий обов’язки директора Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктор Калашник.

Директор Зіньківського районного центру зайнятості Сергій Зливко поділився досвідом тісної багаторічної співпраці по створенню нових робочих місць за професією швачка на ринкоутворюючому підприємстві ПАТ «Полтавська фірма Ворскла».

Наталія Хейлик, директор Кобеляцького районного центру зайнятості у своєму виступі поділилася досвідом ефективної роботи комісії з довготривалого безробіття центру зайнятості, зазначивши, що результатом проведеної роботи стало зменшення чисельності безробітних, які отримують допомогу по безробіттю та перебувають на обліку більше одного місяця.

Підбиваючи підсумки наради Катерина Клавдієва закликала присутніх до інтенсифікації роботи у всіх напрямках, головне у якості та результативності надання соціальних послуг шукачам роботи.