16.09.2020 | 11:31

Першими успіхами після завершення курсів на освітній платформі Coursera може похвалитися Людмила Кіяновська, безробітна Пирятинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості .

Після онлайн-консультації з фахівцями служби зайнятості Людмила отримала безкоштовний доступ для реєстрації на платформі Coursera (https://www.coursera.org/). Обрала курс «Управління успішними мистецькими та культурними організаціями», University of MARYLAND.

Завершивши курс навчання, дівчина Людмила отримала сертифікат міжнародного зразка.

Кліїнтка служби зайнятості розповіла, що курси допомогли їй систематизувати знання і досвід у царині мистецтва, Людмила впевнена, що здобуті знання стануть їй у нагоді. Адже нові знання – це нові можливості.

Американська освітня платформа Coursera відкриває безкоштовний доступ до 3800 онлайн-курсів для тих, хто втратив роботу. Coursera – це онлайн курси, сертифіковані та дипломовані найкращими світовими університетами й компаніями світу. Вона пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу. За її допомогою Coursera хоче допомогти працівникам набути нових знань і навичок для повторного працевлаштування. Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн.

Детальніше тут: https://is.gd/akZ2mm 

Якщо ви втратили роботу через пандемію, скористайтеся шансом – зареєструйтеся до 31 жовтня  через службу зайнятості на онлайн-курсі за напрямком, який цікавить саме Вас!

Coursera – ваш шлях до успіху!