22.07.2021 | 10:44

Житель Глобиного, 33-річний Костянтин Даниленко, звільнившись за станом здоров’я з попереднього місця роботи, звернувся до Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Хлопець 13 років працював готувачем фаршу в ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат». У 2015-му його призвали до лав Збройних сил України. Протягом 2015-2016 років безпосередньо брав участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Демобілізувавшись після військової служби, чоловік продовжував трудитися  на своїй посаді, але в січні нинішнього року за станом здоров’я змушений був звільнитися.

Фахівці Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості під час пошуку роботи для нього враховували професійні навички, здібності, побажання, а також стан здоров’я чоловіка за висновком лікарсько-консультативної комісії. Тривалий час на ринку праці підходящої роботи не було. Втім Костянтин не опускав рук. Маючи  бажання працевлаштуватися, виконував усі рекомендації фахівців, опрацьовував вакансії, брав активну участь в профінформаційних та профконсультаційних заходах.

Костянтин Даниленко мав посвідчення водія автотранспортних засобів категорії В та С, тому разом із кар’єрним радником прийняв рішення спробувати себе і в такій діяльності.

І позитивний результат не забарився: завдяки спільним діям фахівців і клієнта, за направленням служби зайнятості чоловік успішно працевлаштувався на посаду водія автотранспортних засобів до КП «Глобинське».

Тепер колишній військовий і колишній безробітний має роботу, яка до вподоби. Костянтин Васильович добросовісно ставиться до своїх обов’язків, і на підприємстві теж задоволені відповідальним працівником!