03.06.2016 | 14:27

Сьогодні, коли наша країна потерпає від бойових дій агресора,  відважні бійці та патріоти нашої держави захищають її територіальну цілісність та суверенітет у зоні проведення антитерористичної операції.

Усі військовослужбовці, які повертаються, потребують підтримки для продовження повноцінного життя і, насамперед, у реалізації свого права на отримання соціальних послуг та пільг, які їм обіцяє держава.

25 травня 2016 року фахівці Глобинського районного центру зайнятості спільно з районною державною адміністрацією провели зустріч за принципом «Центр під одним дахом» з учасниками АТО.

На зустріч було запрошено 45 демобілізованих військовослужбовців, учасників  АТО, перший заступник голови райдержадміністрації Молодчин Володимир Петрович,  заступник голови Глобинської районної ради Іванченко Валерій Петрович, директор Глобинського районного центру зайнятості Мороз Олександр Григорович, Начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Антонівна Шебедя, заступник Глобинського районного військового комісара Михайло Володимирович Осадчук, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу Держгеокадастру у Глобинському районі  Шутько Петро Миколайович.

Розпочав захід Олександр Григорович Мороз, який надав інформацію бійцям про умови реєстрації в районному центрі зайнятості, порядок отримання допомоги по безробіттю та можливості першочергового працевлаштування.

Начальник Управління  соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Антонівна Шебедя розповіла про  можливості одержання державної соціальної допомоги та пільг, виплати компенсацій, порядку оформлення субсидій та можливості пільгового перевезення учасників АТО.

Вичерпні відповіді, консультації та поради військовослужбовцям надали: директор районного Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олена Михайлівна Швець, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу Держгеокадастру у Глобинському районі  Шутько Петро Миколайович, заступник Глобинського районного військового комісара Михайло Володимирович Осадчук.

Як виявилося у ході зустрічі, найбільш важливими для бійців залишаються питання виділення земельних ділянок та пільгового перевезення.

Запрошені посадові особи запропонували погодити єдиний механізм спільних дій та шляхи подальшої співпраці щодо вирішення питань соціального захисту учасників бойових дій та подякували військовослужбовцям за їх безцінний внесок у захист нашої країни, за мужність та волю до перемоги.