18.01.2021 | 16:22

У  2020 році послуги служби зайнятості Полтавської області отримали 3,8 тисячі безробітних осіб з інвалідністю.

729 громадян цієї категорії працевлаштовані в минулому році за допомогою служби зайнятості.  

До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом року залучалися 188 осіб з інвалідністю. 

Професійне навчання за направленням служби зайнятості у січні-грудні 2020 року пройшли 167 людей з особливими потребами. 

Важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю є профорієнтація.  Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії та професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей людини. 

У 2020 році 2,9 тисячі безробітних осіб з інвалідністю отримали загалом близько 7,9 тисячі різноманітних профорієнтаційних послуг. Зокрема, 4,7 тисячі профінформаційних і понад 3 тисячі - профконсультаційних послуг (із них більше 600 - із застосуванням психологічної діагностики). Надано 27 послуг з профвідбору.

Станом на 1 січня  2021 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 1,6 тисячі осіб з інвалідністю.  Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані клієнти служби зайнятості такої категорії (за інформацією роботодавців), становила  279 одиниць.

Більше аналітичної і статистичної інформації: Аналітична та статистична інформація | Полтавський обласний центр зайнятості (dcz.gov.ua)