08.02.2019 | 14:42

7 лютого 2019 року в приміщенні Великобагачанської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій з підбору кадрів для Національної гвардії України та інших військових і воєнізованих формувань.  

На ярмарок вакансій завітали  30 безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості та інші громадяни, що бажають знайти роботу.

Презентував діяльність Національної гвардії України начальник служби кадрової роботи полтавської військової частини 3052, майор Віталій Скороденко. На даний час військова частина потребує водіїв і стрільців. Він розповів присутнім про переваги несення служби в Національній гвардії України. При укладанні контракту гарантується:  своєчасне грошове утримання у розмірі не менше 9,5 тис грн. на місяць, безоплатна медична допомога, щорічна відпустка тривалістю від 30 діб, додаткові та соціальні відпустки;  щорічна допомога на оздоровлення та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових умов в розмірі місячного грошового забезпечення; речове забезпечення;  безкоштовне харчування під час несення служби; отримання безкоштовної вищої освіти у вищих навчальних закладах Національної гвардії України, право на отримання житла за рахунок держави, право на пенсію після 25 років служби, пільги для дітей військовослужбовців. Віталій Миколайович розповів також про вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом: військова частина 3052 Національної гвардії України запрошує на службу за контрактом осіб рядового, сержантського та старшинського складу, а також військовозобов’язаних, які не проходили строкову військову службу, але мають середньоспеціальну освіту та за морально-діловими, професійними якостями, фізичною підготовкою та медичними показниками здатні проходити військову службу за контрактом. Вік призову на військову службу за контрактом від 18 до 35 років.

Інформацію про потребу в кадрах для Збройних сил України повідомив тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Великобагачанського військового комісаріату Ігор Миколайович Голубенко.

Також на ярмарку представили вакансії приватного підприємтва «Явір-2005», що терміново потребує охоронників на різні об'єкти, що обслуговуються підприємством.

Усі бажаючі мали можливість поставити питання, що їх цікавили.

Директор філії Федір Верховінін, підбиваючи підсумки заходу, висловив спо­ді­вання, що ця зус­т­річ стане корисною як для підрозділу Нацгвардії, так і для громадян, які не визначились з подальшим працевлаштуванням.