20.11.2020 | 10:24

«На віку як на довгій ниві», - стверджує мудре українське прислів’я. Справді, в житті людини трапляється різне.

Микола Леонідович Євтушенко  працював  електрозварником ручного зварювання, слюсарем - ремонтником на заводі. Але в зв’язку із втратою здоров’я й отриманням групи інвалідності, був вимушений звільнитися з роботи та звернутися до служби зайнятості у м. Бровари Київської області.

Так склалися обставини, що він з дружиною переїхав на постійне місце проживання до міста Гребінки Полтавської області. Сім’я залишилася без засобів до існування. З надією знайти роботу люди звернулися до Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

У той час актуальні вакансії для осіб з інвалідністю були лише в сільській місцевості, де відсутня транспортна доступність із Гребінки.

Враховуючи життєву ситуацію клієнта, до кожного безробітного кар’єрні радники філії намагаються знайти індивідуальний підхід.

Опрацювавши всі пропозиції роботи по району, фахівець запропонувала клієнту вакансії підсобного робітника Мар’янівської філії «ТОВ СП Нібулон» і сторожа у спортивному комплексі м. Гребінки. Він віддав перевагу посаді сторожа.

Фахівці служби зайнятості переконали роботодавця змінити вимоги до претендента та розглянути можливість працевлаштування особи з обмеженими фізичними можливостями.

Для людини, яка є неконкурентоспроможною на ринку праці, знайти роботу зазвичай проблема. Але завдяки злагодженій роботі служби зайнятості з роботодавцем цього разу все вдалося в найкоротші терміни.

У результаті мета досягнута: людина має роботу, сім’я  - дохід, заклад - працівника, а фахівці служби зайнятості отримали слова вдячності й моральне задоволення від того, що допомогли чоловікові в складній життєвій ситуації і працевлаштували.