03.05.2018 | 11:52

27 квітня 2018 року Диканською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості спільно з районним відділом освіти сім’ї, молоді та спорту та за участі Диканськанського районного військового комісаріату, Диканського відділення поліції ГУНП в Полтавській області проведено захід «Веселка робітничих професій» в рамках акції «Випускник».

У заході взяли участь старшокласники загальноосвітніх шкіл району. В ході зустрічі було презентовано професії «військовослужбовець» та «поліцейський». Заступник військового комісара — начальник відділення комплектування Диканського райвійськомату Віталій Михно ознайомив учнів з навчальними закладами відповідного спрямування, умовами розподілу після навчання, висвітлив питання щодо надання соціальних пільг під час проходження служби, поповнення лав військового резерву Збройних сил України, умов проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Інспектор з ювенальної превенції-лейтенант поліції Диканського ВП ГУНП в Полтавській області Андрій Юдін ознайомив старшокласників з діяльністю національної поліції, з вимогами до кандидатів, які мають бажання вступити до спеціалізованих навчальних закладів, умовами вступу, посадами та актуальними вакансіями на сьогоднішній день.

Фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко наголосила, що закінчуючи школу кожен стає перед вибором майбутнього професійного шляху, тому щоб не помилитися потрібно добре подумати перед тим, як прийняти остаточне рішення, адже непросто зробити вибір із-поміж багатьох сотень професій. Фахівці служби зайнятості і проводять систематичну профорієнтаційну роботу, яка допомагає учнівській молоді значно розширити свої знання про професії, сприяє розвитку трудової свідомості та професійному самовизначенню