оп
15.05.2019 | 13:57

Щоріоку 15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї, свято встановлене для того, щоб привернути увагу світової спільноти  до численних проблем сімей.
Напередодні в Семенівському районному секторі пробації за участі представників центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, бюро безоплатної правової допомоги, зайнятості пройшов інформаційний захід для клієнтів пробації "Моя сім’я, моя фортеця".

Людям надали інформацію про установи, що допомагають соціально незахищеним громадянам і родинам, надають соціальні послуги,  здійснюють соціальний супровід сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах тощо. Присутні активно обговорили проблеми, які виникають у сім’ях, та намагалися встановити шляхи та методи вирішення цих проблем, ознайомилися з новим для них проектом Міністерства юстиції "Відповідальне батьківство".

Наявність роботи, заробітку - один із нвйважливіших мометів впевненості людини в завтрашньому дні, коли вона упевнена в тому, що забезпечить свою родину. Тому серед питань, що обговорювалися в ході зустрічі, чімльне міце зайнмали питання працевлаштування, надання послуг службою зайнятості громадянам, засудженим до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі та інформації про активні програми сприяння зайнятості населення з урахуванням потреб ринку праці.

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім'я  – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.Сумна статистика свідчить, що більшість сучасних дітей в Україні виховані у неповних родинах. А скільки дітей виростають соціальними сиротами?! Тому проведення таких заходів дає можливість підвищити рівень інформованості населення в питаннях, що стосуються соціальних послуг  і поглибити розуміння соціально-економічних і демографічних процесів, які впливають на стан сімей.