03.05.2018 | 13:32

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше – перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання, якій справі присвятить своє життя. І тут найважливіше – не схибити.

26 квітня 2018 року в приміщенні Хорольської музичної школи проведено ярмарок професій, який пройшов під гаслом «Веселка робітничих професій».

На свято робітничих професій фахівці Хорольської районної філії Полтавського ОЦЗ запросили представників навчальних закладів міста Хорол: Хорольський агропромисловий коледж Полтавської державної аграрної академії та Хорольський Міжрегіональний Центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців. Були на заході і гості - представники Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Учнівській молоді були представлені презентації навчальних закладів, які супроводжувалися виступами агітбригад, міні-концертами з танцями, піснями, декламуванням віршів та гуморесок.

Старшокласники отримали інформацію про професії, якими вони можуть опанувати в представлених навчальних закладах, про умови вступу до них, про організацію дозвілля студентів. Школярі мали можливість ознайомитися з буклетами та брошурами навчальних закладів, поспілкуватися з їх представниками, отримати відповіді на питання, які їх хвилювали.

Під час заходу фахівці районної філії надавали учням інформацію про послуги служби зайнятості та консультації щодо професійного самовизначення.

Маємо надію, що проведена профорієнтаційна зустріч дасть гарний результат у майбутньому, надасть випускникам упевненості у своїх силах, а поради фахівців центру зайнятості обов’язково стануть їм у нагоді у вирішенні питання легального працевлаштування.