12.05.2021 | 11:19

Міні-ярмарок вакансій відбувся учора, 11 травня, у  Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості. 

Під час заходу капітан поліції сектору кадрового забезпечення Кременчуцького районного управління Національної поліції в Полтавській області Анна Лазоренко розповіла учасникам про оголошення конкурсу на три посади: дізнавача, слідчого (з/п від 12 600 грн) та поліцейського - водія категорія В,С (з/п від 9900 грн).

Анна Сергіївна повідомила про особливості роботи на посадах та умови праці, пояснила основні вимоги, які висуваються до кандидатів, а саме:

громадянство України;

вік від 18 до 55 років;

вища освіта освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю «Правознавство», «Право» та «Правоохоронна діяльність»;

вільне володіння українською мовою;

знання Конституції України та кримінального процесуального законодавства, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».

Інспектор запросила бажаючих взяти участь у конкурсному відборі та приєднатися до служби в поліції.

Назвала переваги роботи поліцейських:

заробітну плату від 10000 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;

професійну підготовку за міжнародними стандартами;

перспективу кар’єрного росту;

можливість підвищити освітній ступінь у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Учасники, в свою чергу, ставили уточнюючі запитання, з’ясовували незрозумілі моменти щодо проходження конкурсу тощо.

По завершенню заходу капітан поліції надала індивідуальні пояснення громадянам, які виявили зацікавленість у працевлаштуванні.

Подати анкети для участі в конкурсному відборі можна в режимі онлайн.Форма заповнення знаходиться на сайті – nabir.np.gov.ua.На цьому ж сайті можна ознайомитися з усіма деталями конкурсу, подивитися перелік необхідних документів.