21.04.2016 | 12:44

До Чорнухинського районного центру зайнятості звертаються безробітні громадяни, засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

З метою працевлаштування громадян даної категорії в Чорнухинському районному секторі КВІ, 12 квітня 2016 року Чорнухинський районний центр зайнятості організував і спільно з представниками Чорнухинського КВІ Козленко А.М., Ляш Р.Г. провів інформаційний семінар.

До участі у семінарі було запрошено 6 підоблікових осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

В ході даної зустрічі учасникам семінару з метою працевлаштування на постійне місце роботи або працевлаштування на громадські та інші роботи тимчасового характеру було запропоновано зареєструватися в Чорнухинському районному центрі зайнятості та отримати статус безробітного.

Також, в рамках виконання плану, щодо попередження вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву на 2016 рік, цього дня була проведена зустріч з директором районного центру зайнятості Охріменко Тамарою Іванівною.

При розмові з останньою, були обговорені питання щодо спільної роботи центру зайнятості та районного підрозділу КВІ у проведенні семінарів - тренінгів та навчання неповнолітніх засуджених, сприяння у працевлаштуванні безробітної молоді та залучення її до соціально-корисної праці.