оп
03.01.2019 | 10:33

Цікаве і корисне засідання клубу для батьків та їхніх дітей шкільного віку «Свідоме батьківство» провели в Диканській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості напередодні зимових свят. Провідний фахівець з профорієнтації  відділу надання соціальних послуг Диканської філії Лариса Дмитренко презентувала заняття  на тему «Діти «Покоління Z». Які  вони?».

Присутні на зустрічі познайомилися між собою, розповіли про своїх дітей, їхній вік, уподобання та окреслили професійні плани підлітків. Також матусі поділилися інформацією про фактори, що впливають на вибір професії, обговорили типові помилки батьків, які можуть завадити дітям обрати подальшу життєву дорогу.

Дорослі отримали практичні поради стосовно  вибору професії  для своєї дитини та заповнили анкети для батьків з професійного самовизначення дитини.

Насамкінець керівник тренінгу наголосила, що обирати професію треба разом і батькам, і дітям. Спеціальність має подобатись, щоб молодій людині було цікаво вчитися, розвиватися й працювати. Запросила приходити й надалі, радитися з фахівцями служби зайнятості, якщо у дітей і батьків будуть сумніви або труднощі у виборі професійного майбутнього.