25.11.2021 | 10:33

В Україні триває Тиждень професійної освіти, до якого активно залучається служба зайнятості.

24 листопада 2021 року учні Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки взяли участь у інтерактивному профорієнтаційному заході - КВЕСТ-ГРІ «Знайомство з професією», який спільно організовали Гадяцьке вище професійне аграрне училище (ВПАУ) ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» та Гадяцька міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості.

Це була неймовірна зустріч, сповнена емоцій, оскільки школярів радо зустріли викладачі та студенти, у цікавій інтерактивний формі презентуючи робітничі професії.

Викладачі ВПАУ організували знайомство юних ліцеїстів із професіями: «Кухар», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Водій автотранспортних засобів» та практикуми й майстер-класи з кермування сільськогосподарською технікою.

Хлопці і дівчата могли спробувати себе в ролі водія, тракториста, кухаря, офіціанта: посидіти за кермом і навіть проїхатися на легковику, вантажівці чи тракторі, приміряти спецодяг, приготувати, прикрасити й подати страви...

Тож знайомство з професіями відбулося і виявилося цікавим і корисним профорієнтаційним дійством. Це була справжня «Зустріч з професією». 

Гадяцька міськрайонна філія обласного центру зайнятості дякує усім причетним до організації та проведення квесту, за теплу зустріч та тісне знайомство з робітничими професіями.