01.05.2023 | 13:09

Організація сучасної молочної козиної ферми - це гарна перспективна ідея для бізнесу та джерело постійного прибутку

Саме тому основною метою діяльності Тетяни Юріївни Алієвої стало організація сучасної молочної козиної ферми для задоволення потреб громадян у якісних молочних продуктах, зокрема у козиному молоці та сирі від чистопородних альпійських кіз.

Козине молоко та продукти з нього дуже корисні для людини, особливо для дітей, завдяки своєму особливому біологічному складу та його властивостям.                                                                         

Основним пріоритетом ведення малого бізнесу на селі Тетяна Юріївна визначила переробку козиного молока, яка  буде здійснюватися від кіз зі власного стада та на власній кормовій базі.

Прибуток із ведення козиного господарства Тетяна Юріївна планує отримати зі збуту молока, йогурту, м’яких видів сирів, які до вподоби клієнтам та мають доступну ціну.

Бізнес організовано у маленькому селі, у формі сімейного фермерського господарства на основі ФОП.

На думку Тетяни Юріївни така організація бізнесу сприяє:

- популяризації та підняттю престижу малого сільгосподарського підприємництва, доводить, що життя та ведення малого бізнесу у сільській місцевості - це перспективно та цікаво.

У недалекому майбутньому Тетяна Юріївна планує розширити асортимент продукції та послуг:

- організувати реалізацію супроводжувальних товарів: мила з козячого молока та лінійки солодощів на основі козячого молока;

- організувати екскурсії та дегустацію сирної тарілки;

- відкрити невеликий готель.

Тетяна Юріївна вже створила 2 нових робочих місця.

Кошти мікрогранту підприємиця планує витратити на закупівлю обладнання: сироварню, дренажний стіл, танкер охолодження, холодильник для зберігання м’яких сирів, - ph метр, аналізатор молока та доїльний апарат.