29.11.2019 | 15:54

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості проводить багаторічну плідну співпрацю з професійно-технічними навчальними закладами Кременчука щодо професійної орієнтації учнів та професійної перепідготовки безробітних громадян.

Саме тому наш центр не тільки уважно слідкує за подіями, що відбуваються в житті молоді, але й бере активну участь у цих подіях.
У Кременчуці 26 та 27 листопада проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine.
Міжнародний рух World Skills International — найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів профтехнічних закладів та закладів вищої освіти, молодих робітників у віці від 18 до 22 років. Конкурс проводиться у Європі та світі кожні два роки. Долучення української молоді до цих змагань сприяє популяризації робітничих професій, професійній орієнтації молоді, а також впровадженню в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних досягнень.
Із Полтавської області у змаганнях взяли участь 40 закладів освіти, серед яких 3 заклади із Кременчука:

- Вище професійне училище №7 ;
- Професійно-технічне училище № 26
- Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука.

Переможцем конкурсу стало ВПУ № 7 — професія зварювальника. Переможці конкурсу одержать цільові кошти на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для оновлення власної матеріально-технічної бази військово-патріотичного та фізичного виховання.
Про це повідомляють в Полтавській обласній державній адміністрації.